Brown Royal Bandhgala Suit Set
SKU: LC46951
Regular price
โน 18,000.00
Sale price
โน 18,000.00
Regular price
Unit price
Tax included.
| Description |
|
| Style | Western |
| Colour | Brown |
| Occasion | Party wear, Wedding |
| Suit | |
| Fabric | Japanese Lycra |
| Lining Used | Jacquardย |
| Front Neck Style | Ban Collar |
| Back Neck Style | Collar |
| Sleeve Style | Full Sleeves |
| No | |
| Zip | No |
| Slit | No |
| Pant | |
| Fabric | Japanese Lycra |
| Lining Used | No |
| Yes | |
| Zip | Front Zip |
| Additional Information | |
| Model Height | 6.2" |
| Length Of Kurta | 45" |
| Length Of Pant | 42" |
| Wash Care | Dry Clean Only |