Red Rhythm Co-Ord Set
SKU: LC46808
Regular price
₹ 5,500.00
Sale price
₹ 5,500.00
Regular price
Unit price
Tax included.
| Description |
|
| Style | Western |
| Colour | Red |
| Occasion | Party Wear |
| Top | |
| Fabric | Rayon |
| Lining Used | Cotton |
| Front Neck Style | V Neck With Ban Collar |
| Back Neck Style | Collar |
| Sleeve Style | 3/4th A-Line Sleeves |
| Padded | No |
| Zip | No |
| Slit | No |
| No | |
| Pant | |
| Fabric | Rayon |
| Lining Used | No |
| Belt | Front Belt Back Elastic |
| Yes | |
| Zip | Side Zip |
| Slit | No |
| Additional Information | |
| Model Height | 5.8" |
| Length Of Top | 32" |
| Length Of Pant | 40" |
| Wash Care | Machine Wash |