Floral Organza Fit & Flare Dress
SKU: LC47182
Regular price
₹ 7,000.00
Sale price
₹ 7,000.00
Regular price
Unit price
Tax included.
| Description |
|
| Style | Western |
| Colour | Purple |
| Occasion | Casual Wear |
| Dress | |
| Fabric | Organza |
| Lining Used | Crepe |
| Front Neck Style | Round V Neck |
| Back Neck Style | Square Neck With Patti |
| Sleeve Style | 5" Cap Sleeves |
| Padded | No |
| Zip | Side Zip |
| Slit | No |
| No | |
| Additional Information | |
| Model Height | 5.8" |
| Length Of Dress | 37" |
| Wash Care | Machine Wash |