Stripes Playhouse Co-ord
SKU: LC48115
Regular price
₹ 7,000.00
Sale price
₹ 7,000.00
Regular price
Unit price
Tax included.
| Description | |
| Style | Western |
| Colour | White, Navy |
| Occasion | Birthday, Parties, Brunch, Dates |
| Top | |
| Fabric | Cotton |
| Lining Used | Cotton |
| Front Neck Style | Zero Neck |
| Back Neck Style | Normal |
| Sleeve Style | 10" Normal Sleeves With Flower EMB Work On Mori |
| Padded | No |
| Zip | Yes |
| Slit | No |
| Skirt | |
| Fabric | Cotton |
| Lining Used | Cotton |
| Belt | Front Belt Back Elastic |
| No | |
| Zip | Side Zip |
| Slit | No |
| Design | |
| No | |
| Additional Information | |
| Model Height | 5.8" |
| Length Of Top | 24" |
| Length Of Skirt | 18" |
| Wash Care | Machine Wash |