Cherry Cherry Lady Co-Ord
SKU: LC47829
Regular price
₹ 7,999.00
Sale price
₹ 7,999.00
Regular price
Unit price
Tax included.
| Description |
|
| Style | Western |
| Colour | Maroon |
| Occasion | Casual Wear |
| Top | |
| Fabric | Rayon Cotton |
| Lining Used | No |
| Front Neck Style | Full Ban Collar |
| Back Neck Style | Full Ban Collar |
| Sleeve Style | 3/4th Sleeves |
| Padded | No |
| Zip | Yes |
| Slit | Both Side |
| No | |
| Farshi Salwar | |
| Fabric | Mull Cotton |
| Lining Used | Yes |
| Belt | Full Elastic |
| No | |
| Zip | No |
| Slit | No |
| Additional Information | |
| Model Height | 5.8" |
| Length Of Top | 32" |
| Length Of Bottom | 45" |
| Wash Care | Machine Wash |